Rezultatele filtrării

Tag neselectat
Tag selectat
Categorie din care e selectat cel putin un tag

Autori
Vezi pagina: 1 2 (76 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutor(i)SursăDificultate
0013colorCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmiada 2014, Runda 1N/A
0023secvEugenie Daniel PosdarascuAlgoritmiada 2013, Runda 3normalnormalnormalnormalnormal
003ABCLiviu CiorteaSummer Challenge 3normalnormalnormalnormalnormal
004AiacusarpeSergiu PuscasGrigore Moisil 2017, 10N/A
005AprindereDaniel PasailapreONI 2007normalnormalnormalnormalnormal
006AranjareMarinel SerbanONI 2008, clasa a 10-aN/A
007Autobuze3Mihai NituConcursul National de Informatica "Adolescent Grigore Moisil"normalnormalnormalnormalnormal
008BancomatAndrei Cristian LambruInfoarena Monthly 2014, Runda 3N/A
009BarmanAdrian VladupreONI 2005 Runda 3normalnormalnormalnormalnormal
010BenSilviu-Ionut GanceanuStelele Informaticii 2005, clasele 9-10normalnormalnormalnormalnormal
011BleachEugenie Daniel PosdarascuJunior Challenge 2012normalnormalnormalnormalnormal
012BulineMircea Bogdan PasoipreONI 2007, Runda 3normalnormalnormalnormalnormal
013CalcGorea Claudiu-CristianONI 2016, clasa a 10-aN/A
014Cifre2Stelian CiureaLot Sibiu 2011 - Baraj 2 JunioriN/A
015ClasicChichirim George, Patrick SavaConcursul National de Informatica "Adolescent Grigore Moisil"normalnormalnormalnormalnormal
016CompaniaMugurel Ionut AndreicaBOI 2003normalnormalnormalnormalnormal
017Criptare2Dragos Alin Rotaru, Mihai NituFMI No Stress 5N/A
018CristaleVlad StoianConcursul National Urmasii lui Moisil 2012, Clasa a 9-anormalnormalnormalnormalnormal
019CsirMugurel Ionut AndreicaONI 2005normalnormalnormalnormalnormal
020CTMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2006normalnormalnormalnormalnormal
021Curse de caiMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2normalnormalnormalnormalnormal
022Dif2Gheorghe ManolacheONI 2016, clasa a 9-aN/A
023DoiCosmin GheorgheAlgoritmiada 2011, runda 1N/A
024Domino1Cristina IordaicheLot Sovata 2014 - Baraj 1 JunioriN/A
025DrumuriCosmin Silvestru Negruseri, Leonard CrestezFinala GInfo 2005normalnormalnormalnormalnormal
026EchipeMugurel Ionut Andreica.campion 2005normalnormalnormalnormalnormal
027Elementul majoritarArhiva EducationalaArhiva EducationalaN/A
028EliminFilip Cristian BuruianapreONI 2007, Runda 1normalnormalnormalnormalnormal
029EuroMihai Patrascu, Mugurel Ionut AndreicaBOI 2003normalnormalnormalnormalnormal
030FarfuriiMircea Bogdan PasoipreONI 2005 Runda 3normalnormalnormalnormalnormal
031FermaMircea Bogdan PasoipreONI 2005 Runda 3normalnormalnormalnormalnormal
032Flori5Bianca CostinGrigore Moisil 2016, Clasa a 9-aN/A
033GFactSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda 4normalnormalnormalnormalnormal
034GrameziMircea Bogdan Pasoi.campion 2007, Runda 11normalnormalnormalnormalnormal
035GranitaMugurel Ionut Andreica.campion 2003normalnormalnormalnormalnormal
036HarddpFlorin ChiricaConcursul National de Informatica "Adolescent Grigore Moisil"normalnormalnormalnormalnormal
037IntervaleCosmin Silvestru Negruseri, Paul-Dan BaltescuLot Sibiu 2011N/A
038ItreeMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2006normalnormalnormalnormalnormal
039JobenPaul-Dan BaltescuAlgoritmiada 2010, Runda 3N/A
040Ksecv3Eugenie Daniel Posdarascu.com 2012 Runda 3normalnormalnormalnormalnormal
041LacateDana LicapreONI 2004normalnormalnormalnormalnormal
042LapteAdrian VladupreONI 2004normalnormalnormalnormalnormal
043LeduriLucian Bicsi, Pit-Rada VasileONI 2016, clasa a 9-aN/A
044Livada3Mircea Lupse-TurpanONI 2016, clasa a 9-aN/A
045Lungimi de intervalMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2normalnormalnormalnormalnormal
046Lupul Urias si RauAdrian DiaconupreONI 2006 Runda Finalanormalnormalnormalnormalnormal
047Marele ZgomotPetru TrimbitasGrigore Moisil 2016, Clasa a 10-aN/A
048MaxsecvDaniel PasailaUnirea2007normalnormalnormalnormalnormal
049MinareaAdrian Panaete, Mihai CiucuONI 2017, clasele 11-12N/A
050MtsConstantin GalatanLot Vaslui 2014 - Baraj 4 JunioriN/A
Vezi pagina: 1 2 (76 rezultate)