Arhiva de probleme

Arhiva de probleme infoarena contine peste 2000 de probleme. Vezi si Clasamentul arhivei.

De curand infoarena a facut o schimbare majora in infrastuctura site-ului si anume am schimbat serverul pe care ruleaza evaluatorul. In momentul in care am facut schimbarea s-a folosit un script automat pentru recalibrarea timpilor de evaluare. Totusi ne asteptam ca in continuare sa existe probleme la care limitele de timp sa fie foarte departe de valoare la care ar trebui sa fie. Echipa infoarena are nevoie de ajutorul vostru. Daca observi o problema care are o limita de timp eronata te rugam sa completezi tabelul de la aceasta adresa.

Lista de probleme

Vezi această listă din perspectiva altui utilizator:

Vezi pagina: 12345 678910... 3940414243 (2126 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutorSursăRezolvata de
200DivkFilip Cristian BuruianapreONI 2006 Runda Finala546
201Lupul Urias si RauAdrian DiaconupreONI 2006 Runda Finala526
202OverlapAdrian Diaconu, Cosmin Silvestru Negruseri, Tiberiu-Lucian FloreapreONI 2006 Runda Finala61
203IvAdrian VladupreONI 2006 Runda Finala98
204RoboteiSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda Finala54
205PScNvCosmin Silvestru NegruseripreONI 2006 Runda Finala161
206ArboreDaniel PasailapreONI 2006 Runda Finala161
207PedefeMircea Bogdan PasoipreONI 2006 Runda Finala53
208Cercuri 2Bogdan Alexandru Stoicainfo-arena 1.020
209SirAlexandru Dimitriuinfo-arena 1.0269
210MinimClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006460
211SpiralaClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006691
212FiguriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006103
213JoculClara IonescuGrigore Moisil By Net 20061011
214SubsiruriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006856
215NumarClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006292
216DominoCsaba PatcasGrigore Moisil By Net 2006270
217Popandai2Cosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 2006109
218ZParcurgereMihai PantisGrigore Moisil By Net 2006764
219ParalelogrameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006109
220SequenceQueryCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006484
221Biti2Alexandru Dimitriuinfo-arena 1.083
222AladdinCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200644
223SrevniCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006360
224Joc2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200674
225LesbulanCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200631
226ColorareCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200685
227GeometrieCosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 200660
228GrazingCosmin Silvestru Negruseri.campion 200658
229APDMCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus93
230DivizoriCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus193
231Secretul CifruluiStelian CiureaOJI 2006294
232FoldCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004290
233HallwayCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200485
234GameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004165
235PawnsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004162
236BiscuitiAdrian Airineiinfo-arena 1.0501
237InvcsAndrei Teodorescuinfo-arena 1.075
238OrderCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004461
239PointsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004118
240Aladdin2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004113
241BMatrixCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004240
242PasswordCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004261
243PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200487
244OmiziEmilian Miron.campion 200586
245AvereEmilian MironONI 2005161
246AcolorEmilian MironBaraj 200632
247CsirMugurel Ionut AndreicaONI 200599
248MapSorin Stancu-MaraPACO 2006202
249PanouriConstantin GalatanONI 2006539
Vezi pagina: 12345 678910... 3940414243 (2126 rezultate)

Ultimele discutii despre arhiva

remote content