Arhiva de probleme

Arhiva de probleme infoarena contine peste 2000 de probleme. Vezi si Clasamentul arhivei.

De curand infoarena a facut o schimbare majora in infrastuctura site-ului si anume am schimbat serverul pe care ruleaza evaluatorul. In momentul in care am facut schimbarea s-a folosit un script automat pentru recalibrarea timpilor de evaluare. Totusi ne asteptam ca in continuare sa existe probleme la care limitele de timp sa fie foarte departe de valoare la care ar trebui sa fie. Echipa infoarena are nevoie de ajutorul vostru. Daca observi o problema care are o limita de timp eronata te rugam sa completezi tabelul de la aceasta adresa.

Lista de probleme

Vezi această listă din perspectiva altui utilizator:

Vezi pagina: 12345 678910... 4041424344 (2161 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutorSursăRezolvata de
200DivkFilip Cristian BuruianapreONI 2006 Runda Finala552
201Lupul Urias si RauAdrian DiaconupreONI 2006 Runda Finala532
202OverlapAdrian Diaconu, Cosmin Silvestru Negruseri, Tiberiu-Lucian FloreapreONI 2006 Runda Finala62
203IvAdrian VladupreONI 2006 Runda Finala99
204RoboteiSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda Finala56
205PScNvCosmin Silvestru NegruseripreONI 2006 Runda Finala162
206ArboreDaniel PasailapreONI 2006 Runda Finala162
207PedefeMircea Bogdan PasoipreONI 2006 Runda Finala55
208Cercuri 2Bogdan Alexandru Stoicainfo-arena 1.022
209SirAlexandru Dimitriuinfo-arena 1.0272
210MinimClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006464
211SpiralaClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006698
212FiguriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006106
213JoculClara IonescuGrigore Moisil By Net 20061021
214SubsiruriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006861
215NumarClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006294
216DominoCsaba PatcasGrigore Moisil By Net 2006271
217Popandai2Cosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 2006110
218ZParcurgereMihai PantisGrigore Moisil By Net 2006772
219ParalelogrameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006115
220SequenceQueryCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006491
221Biti2Alexandru Dimitriuinfo-arena 1.084
222AladdinCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200644
223SrevniCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006365
224Joc2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200678
225LesbulanCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200632
226ColorareCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200688
227GeometrieCosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 200660
228GrazingCosmin Silvestru Negruseri.campion 200661
229APDMCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus94
230DivizoriCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus200
231Secretul CifruluiStelian CiureaOJI 2006299
232FoldCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004292
233HallwayCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200486
234GameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004166
235PawnsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004164
236BiscuitiAdrian Airineiinfo-arena 1.0507
237InvcsAndrei Teodorescuinfo-arena 1.075
238OrderCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004482
239PointsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004118
240Aladdin2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004116
241BMatrixCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004242
242PasswordCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004263
243PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200488
244OmiziEmilian Miron.campion 200588
245AvereEmilian MironONI 2005163
246AcolorEmilian MironBaraj 200633
247CsirMugurel Ionut AndreicaONI 2005103
248MapSorin Stancu-MaraPACO 2006209
249PanouriConstantin GalatanONI 2006547
Vezi pagina: 12345 678910... 4041424344 (2161 rezultate)

Ultimele discutii despre arhiva

remote content