Rezultatele filtrării

Tag neselectat
Tag selectat
Categorie din care e selectat cel putin un tag

Autori
Vezi pagina: 123 4 (169 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutor(i)SursăDificultate
101MarkonCosmin-Mihai TutunaruConcursul National Urmasii lui Moisil 2012, clasele 11-12N/A
102Mesaj 3Dan-Ionut FecheteLot Suceava 2007N/A
103Mesaj4Din FolclorStelele Informaticii 2010N/A
104MineSorin Stancu-MaraPACO 2006normalnormalnormalnormalnormal
105MitingConstantin GalatanOJI 2016, clasa a 10-anormalnormalnormalnormalnormal
106MonedeDan-Ionut Fechete.campion 2006normalnormalnormalnormalnormal
107MuzeuMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 1normalnormalnormalnormalnormal
108Nowhere-zeroAdrian VladuInfoarena Cup 2013normalnormalnormalnormalnormal
109OmiziEmilian Miron.campion 2005normalnormalnormalnormalnormal
110OrasDin FolclorSummer Challenge 3normalnormalnormalnormalnormal
111PadureSilviu-Ionut GanceanuStelele Informaticii 2006, clasele 9-10normalnormalnormalnormalnormal
112PartyCosmin Silvestru NegruseripreONI 2004normalnormalnormalnormalnormal
113PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004normalnormalnormalnormalnormal
114PatrolFilip Cristian BuruianaSummer Challenge 1normalnormalnormalnormalnormal
115PazniciCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus, runda 4normalnormalnormalnormalnormal
116PermlcsMugurel Ionut AndreicaSelectie individuala ACM ICPC, UPB 2009N/A
117PetricaSilviu-Ionut GanceanupreOJI 2004normalnormalnormalnormalnormal
118PetSoftSilviu-Ionut GanceanuConcurs de incalzire 2004normalnormalnormalnormalnormal
119PicturaPerticas CatalinTiberiu Popoviciu 2011, Clasa a 9-aN/A
120PioniMircea Bogdan PasoiStelele Informaticii 2007-2008, Clasele 11-12N/A
121PiratiAndrei GrigoreanAlgoritmiada 2010, Runda 4N/A
122PiticiDan-Ionut Fechetelot 2006normalnormalnormalnormalnormal
123PixyCarmen PopescuLot Sibiu 2011 - Baraj 1 JunioriN/A
124PlanDin FolclorAutumn Warmup 2007, runda 1N/A
125PlimbareDin FolclorSummer Challenge 2normalnormalnormalnormalnormal
126RadiatieMircea Bogdan PasoipreONI 2007, Runda 1normalnormalnormalnormalnormal
127Razboiul lumilorMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2normalnormalnormalnormalnormal
128ReinventMircea Bogdan PasoiONI 2009, clasele 11-12N/A
129RenovareTiberiu SavinAutumn Warmup 2007, Runda 1N/A
130ReteaCosmin GheorgheAlgoritmiada 2010, Runda 4N/A
131RfinvMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2007N/A
132RoMugurel Ionut Andreica.campion 2007normalnormalnormalnormalnormal
133RobotStefan CiobacaLot 2005normalnormalnormalnormalnormal
134RoboteiSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda Finalanormalnormalnormalnormalnormal
135RoverMircea Lupse-TurpanOJI 2017, clasa a 10-aN/A
136Roy-FloydMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2006normalnormalnormalnormalnormal
137SalvareMihai StroeCampion 2002-2003N/A
138SantaSorin Stancu-MaraStelele Informaticii 2005, clasele 11-12normalnormalnormalnormalnormal
139SateFilip Cristian BuruianapreONI 2007 Runda FinalaN/A
140SclifosealaAlexandru PetrescuMarcelnormalnormalnormalnormalnormal
141SediuMugurel Ionut Andreica.campion 2003normalnormalnormalnormalnormal
142SegmenteAndrei Paul Puni, Mihai CiucuAll You Can Code 2008normalnormalnormalnormalnormal
143SemafoarePaul-Dan BaltescuAlgoritmiada 2010, Runda 3N/A
144SenatCristian CadarLista lui Francunormalnormalnormalnormalnormal
145SmenBogdan Alexandru StoicaWinter Challange, Runda 01, clasele 9-10normalnormalnormalnormalnormal
146SocMugurel Ionut AndreicaLot 2003normalnormalnormalnormalnormal
147SrevniCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006normalnormalnormalnormalnormal
148SuperPMarius DumitranStelele Informaticii 2005, clasele 9-10normalnormalnormalnormalnormal
149Taramul NicaieriStefan CiobacapreONI 2003normalnormalnormalnormalnormal
150TeamRodica Pintealot 2006normalnormalnormalnormalnormal
Vezi pagina: 123 4 (169 rezultate)