Rezultatele filtrării

Tag neselectat
Tag selectat
Categorie din care e selectat cel putin un tag

Autori
Vezi pagina: 123 4 (173 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutor(i)SursăDificultate
101Marele ZgomotPetru TrimbitasGrigore Moisil 2016, Clasa a 10-aN/A
102MarkonCosmin-Mihai TutunaruConcursul National Urmasii lui Moisil 2012, clasele 11-12N/A
103Mesaj 3Dan-Ionut FecheteLot Suceava 2007N/A
104Mesaj4Din FolclorStelele Informaticii 2010N/A
105MineSorin Stancu-MaraPACO 2006normalnormalnormalnormalnormal
106MitingConstantin GalatanOJI 2016, clasa a 10-anormalnormalnormalnormalnormal
107MonedeDan-Ionut Fechete.campion 2006normalnormalnormalnormalnormal
108MuzeuMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 1normalnormalnormalnormalnormal
109NegotUsurelu Florian RobertFMI No Stress 9 WarmupN/A
110Nowhere-zeroAdrian VladuInfoarena Cup 2013normalnormalnormalnormalnormal
111OmiziEmilian Miron.campion 2005normalnormalnormalnormalnormal
112OracolCostin OncescuONI 2019, clasele 11-12N/A
113OrasDin FolclorSummer Challenge 3normalnormalnormalnormalnormal
114PadureSilviu-Ionut GanceanuStelele Informaticii 2006, clasele 9-10normalnormalnormalnormalnormal
115PartyCosmin Silvestru NegruseripreONI 2004normalnormalnormalnormalnormal
116PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004normalnormalnormalnormalnormal
117PatrolFilip Cristian BuruianaSummer Challenge 1normalnormalnormalnormalnormal
118PazniciCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus, runda 4normalnormalnormalnormalnormal
119PermlcsMugurel Ionut AndreicaSelectie individuala ACM ICPC, UPB 2009N/A
120PetricaSilviu-Ionut GanceanupreOJI 2004normalnormalnormalnormalnormal
121PetSoftSilviu-Ionut GanceanuConcurs de incalzire 2004normalnormalnormalnormalnormal
122PicturaPerticas CatalinTiberiu Popoviciu 2011, Clasa a 9-aN/A
123PioniMircea Bogdan PasoiStelele Informaticii 2007-2008, Clasele 11-12N/A
124PiratiAndrei GrigoreanAlgoritmiada 2010, Runda 4N/A
125PiticiDan-Ionut Fechetelot 2006normalnormalnormalnormalnormal
126PixyCarmen PopescuLot Sibiu 2011 - Baraj 1 JunioriN/A
127PlanDin FolclorAutumn Warmup 2007, runda 1N/A
128PlimbareDin FolclorSummer Challenge 2normalnormalnormalnormalnormal
129RadiatieMircea Bogdan PasoipreONI 2007, Runda 1normalnormalnormalnormalnormal
130Razboiul lumilorMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2normalnormalnormalnormalnormal
131ReinventMircea Bogdan PasoiONI 2009, clasele 11-12N/A
132RenovareTiberiu SavinAutumn Warmup 2007, Runda 1N/A
133ReteaCosmin GheorgheAlgoritmiada 2010, Runda 4N/A
134RfinvMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2007N/A
135RoMugurel Ionut Andreica.campion 2007normalnormalnormalnormalnormal
136RobotStefan CiobacaLot 2005normalnormalnormalnormalnormal
137RoboteiSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda Finalanormalnormalnormalnormalnormal
138RoverMircea Lupse-TurpanOJI 2017, clasa a 10-aN/A
139Roy-FloydMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2006normalnormalnormalnormalnormal
140RusuoaicaIoan Alexandru Tifui, Usurelu Florian RobertFMI No Stress 9 WarmupN/A
141SalvareMihai StroeCampion 2002-2003N/A
142SantaSorin Stancu-MaraStelele Informaticii 2005, clasele 11-12normalnormalnormalnormalnormal
143SateFilip Cristian BuruianapreONI 2007 Runda FinalaN/A
144SclifosealaAlexandru PetrescuMarcelnormalnormalnormalnormalnormal
145SediuMugurel Ionut Andreica.campion 2003normalnormalnormalnormalnormal
146SegmenteAndrei Paul Puni, Mihai CiucuAll You Can Code 2008normalnormalnormalnormalnormal
147SemafoarePaul-Dan BaltescuAlgoritmiada 2010, Runda 3N/A
148SenatCristian CadarLista lui Francunormalnormalnormalnormalnormal
149SmenBogdan Alexandru StoicaWinter Challange, Runda 01, clasele 9-10normalnormalnormalnormalnormal
150SocMugurel Ionut AndreicaLot 2003normalnormalnormalnormalnormal
Vezi pagina: 123 4 (173 rezultate)