Rezultatele filtrării

Tag neselectat
Tag selectat
Categorie din care e selectat cel putin un tag

Vezi pagina: 1 2 (57 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutor(i)SursăDificultate
001Admitere FMI 2016Admitere FMI 2016N/A
002AiacupalindroameVlad PotraGrigore Moisil 2017, 11-12N/A
003AndreiAdrian AirineiStelele Informaticii 2010N/A
004ArboreDaniel PasailapreONI 2006 Runda Finalanormalnormalnormalnormalnormal
005Arbore3Cosmin Silvestru NegruseriAlgoritmiada 2010, Runda 3N/A
006ArbpalEugenie Daniel Posdarascu.com 2012 Runda 3normalnormalnormalnormalnormal
007AsmaxMugurel Ionut Andreica.campion 2003normalnormalnormalnormalnormal
008AsminMugurel Ionut AndreicaONI 2003normalnormalnormalnormalnormal
009AtacSilviu-Ionut GanceanupreONI 2004normalnormalnormalnormalnormal
010Autobuze3Mihai NituConcursul National de Informatica "Adolescent Grigore Moisil"normalnormalnormalnormalnormal
011BananaMihai Patrascu, Roxana TamplaruONI 2002normalnormalnormalnormalnormal
012BcolorEmilian MironLot 2006normalnormalnormalnormalnormal
013Berarii2Marius DumitranFMI No Stress 2012N/A
014BitiMircea Bogdan Pasoiinfo-arena 1.0normalnormalnormalnormalnormal
015BraziCazacu AlexandruONIS 2014, Runda 1N/A
016CercCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus, runda 4normalnormalnormalnormalnormal
017CerereDan-Ionut FechetepreONI 2005 Runda 2normalnormalnormalnormalnormal
018ClepsidraRadu Stefan VoroneanuONI 2014, clasele 11-12normalnormalnormalnormalnormal
019Color2Mugurel Ionut AndreicaONI 2004normalnormalnormalnormalnormal
020CompaniaMugurel Ionut AndreicaBOI 2003normalnormalnormalnormalnormal
021ConcursIonel Corneliu Goginfo-arena 1.0normalnormalnormalnormalnormal
022Critice2Mihai CalanceaAlgoritmiada 2013, Runda 1N/A
023CurentDan-Ionut FecheteONI 2008, clasele 11-12N/A
024DelayMugurel Ionut AndreicaLot 2002normalnormalnormalnormalnormal
025DepMircea Bogdan PasoiONI 2008 - barajN/A
026DominoCsaba PatcasGrigore Moisil By Net 2006normalnormalnormalnormalnormal
027DominouriPerticas CatalinTiberiu Popoviciu 2011, Clasele 11-12N/A
028Dreptunghiuri2Marius NicoliONI 2010, clasa a 10-aN/A
029DrumuriCosmin Silvestru Negruseri, Leonard CrestezFinala GInfo 2005normalnormalnormalnormalnormal
030EasygraphTeodor PlopONIS 2014, Runda 1N/A
031GrarbMarius Dumitran, Vlad DutaFMI No Stress 2010N/A
032Harta3Teodor Anton Pripoae.com 2009, runda 2N/A
033Heavy Path DecompositionArhiva EducationalaArhiva EducationalaN/A
034ImportDan-Ionut Fechetelot 2006normalnormalnormalnormalnormal
035IntensitateSerban Andrei Stan.com 2009, Runda 2normalnormalnormalnormalnormal
036Karb2Andrei CiocanONI 2014, clasele 11-12normalnormalnormalnormalnormal
037LesbulanCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006normalnormalnormalnormalnormal
038Mesaj 3Dan-Ionut FecheteLot Suceava 2007N/A
039Mesaj4Din FolclorStelele Informaticii 2010N/A
040PadureSilviu-Ionut GanceanuStelele Informaticii 2006, clasele 9-10normalnormalnormalnormalnormal
041PartyCosmin Silvestru NegruseripreONI 2004normalnormalnormalnormalnormal
042PermlcsMugurel Ionut AndreicaSelectie individuala ACM ICPC, UPB 2009N/A
043PetricaSilviu-Ionut GanceanupreOJI 2004normalnormalnormalnormalnormal
044PetSoftSilviu-Ionut GanceanuConcurs de incalzire 2004normalnormalnormalnormalnormal
045PicturaPerticas CatalinTiberiu Popoviciu 2011, Clasa a 9-aN/A
046PioniMircea Bogdan PasoiStelele Informaticii 2007-2008, Clasele 11-12N/A
047PiratiAndrei GrigoreanAlgoritmiada 2010, Runda 4N/A
048Razboiul lumilorMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2normalnormalnormalnormalnormal
049SalvareMihai StroeCampion 2002-2003N/A
050SediuMugurel Ionut Andreica.campion 2003normalnormalnormalnormalnormal
Vezi pagina: 1 2 (57 rezultate)