Nu aveti permisiuni pentru a descarca fisierul grader_test7.ok
Diferente pentru utilizator/marius21 intre reviziile #41 si #45
Nu exista diferente intre titluri.
Diferente intre continut:
h2. Despre mine
Programez din clasa a 4-a, imi place, si fac tot felul de proiecte. Urasc Win32. Imi place tot ce e UNIX (mai ales Mac OS X). Lucrez in general in C++ si Objective-C.Stiu Cocoa,unpicde.NET, unpic deOpenGLsicatevaAPI-uri POSIX(socketssipthreads).AminvatatCocoaTouch;)
Programez din clasa a 4-a, imi place, si fac tot felul de proiecte. Urasc Win32. Imi place tot ce e UNIX (mai ales Mac OS X). Lucrez in general in C++ si Objective-C. Fac aplicaţii pentru iOS şi Mac OS X şi vreau să mă axez pe game development, în special pentru device-uri mobile.
Petcu Marius Nascut: 14 februarie 1995 Scoala: Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti
Cls: a9-a profil Matematica-Informatica
Cls: a 11-a profil Matematica-Informatica
h2. Distinctii nationale primite
* Mentiune ONI 2008 Bacau * Prima Mentiune ONI 2009 Galati * Primul Bronz la JBOI 2009 -Grecia- Bulgaria
* Mentiune ONI 2010 Constanta * Cel mai bun punctaj Infoeducaţie 2011
* Menţiune ONI 2010 Constanta * Menţiune, locul 6 ONI 2011 Piatra Neamţ * Cel mai bun punctaj Infoeducaţie 2011 - Gălăciuc
* Marele Premiu GrepIT 2011 * Premiul I ITFest 2011 secţiunea Programare / Premiul II pe proiecte
* Premiul I StudIT Timişoara 2012 * Aur absolut Infomatrix 2012 - faza internaţională - secţiunea Programare * Menţiune, locul 6 ONI 2012 Iaşi
h2. Prieteni pe infoarena
