Mai intai trebuie sa te autentifici.
Diferente pentru utilizator/blz0r intre reviziile #7 si #8
Nu exista diferente intre titluri.
Diferente intre continut:
Anul acesta am facut pentru prima oara "cunostinta" cu informatica. Pentru mine informatica numai este doar o materie de scoala sau un hobby... este o pasiune. Lucrez relativ mult (300 de probleme pe campion in 2 luni de zile :D).
Anul acesta nu am reusit mai mult de o calificare la OJI si un loc 30 la ONIbynet (mai mult noroc la anu`).
Ca profesori le am pe doamnele Rodica Balasa si Rodica Pintea dar in special trebuie sa ii mentionez pePopescu Silviu(==user(user="crushack" type="tiny")==)siStefanca Stefan(==user(user="halian" type="tiny")==), care mi-au fost, imi sunt (si sper ca imi vor ramane) antrenori.
Ca profesori le am pe doamnele Rodica Balasa si Rodica Pintea dar in special trebuie sa ii mentionez pe ==user(user="crushack" type="tiny")== si ==user(user="halian" type="tiny")== , care mi-au fost, imi sunt (si sper ca imi vor ramane) antrenori si mai ales...prieteni.
*Mottouri in viata*
1."Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta"--> Nicolae Iorga
Inca mai am de lucru :) *Prieteni pe infoarena*
<hl>
==user(user="crushack" type="normal")== ==user(user="halian" type="normal")==
</hl>
